Ugrás a tartalomra

Ehhez hasonló állások

AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

TERMELÉSI ASSZISZTENS (M/F)
(HR7777589X)

Fontos számodra a stabil munkahely?
Szeretsz csapatban dolgozni?
Ha igen, akkor a  Henkelnél a helyed!

MEGBÍZÓNK:
A Henkel Adhesive Technologies üzletága nemzetközi szinten vezető a felületkezelés, ragasztás és a szigetelés területén - ambíciózus munkavállalóinknak köszönhetően. Egyedülálló értéket teremtünk ügyfeleink számára, technológiáink pedig számtalan, a mindennapi életünket érintő termékben megtalálhatóak. Sikerünk alapjait a folyamatos innováció és kiválóságra törekvő kollégáink jelentik.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Tatabánya – Környe Ipari park

AMIRE GARANTÁLTAN SZÁMÍTHATSZ:

  • Egyműszakos munkarend
  • Dinamikus, kulturált munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem, hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedően magas Cafeteria juttatás
  • Munkába járás támogatása
  • Dolgozói csomag

FŐBB FELADATAID LESZNEK:

  • Termeléshez kapcsolódó tevékenységek támogatása, dokumentáció kezelés
  • SAP-ben termelés lejelentése
  • Eltérések vizsgálata
  • Alapanyag, csomagolóanyag termelési raktárhelyen való készletelemzés
  • Termelési adatok riportálása
  • Termelési folyamatok segítése
  • Projektekben való részvétel

AMIT TŐLED ELVÁRUNK:

  • Minimum szakirányú középfokú végzettség
  • Társalgás szintű angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs- és kapcsolatteremtő képességű, rugalmas személyiség

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • SAP ismeret
  • MS Office alkalmazások ismerete

Ha felkeltettük érdeklődésed, akkor küldd el önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb segítségével
vagy
Személyesen: Get Work Trend Kft. Iroda: 2800 Tatabánya, Komáromi út 7/A,
/nyitva tartás: H-SZ: 8-16, CS: 12:00-16:00, P: 8-15.00 óráig/

Telefonon: +36 20 445 2831 – VISSZAHÍVUNK!

Köszönjük! Nálunk Te vagy a legfontosabb!

Jelentkezésemmel elfogadom a Get Work Trend Kft. adatkezelési szabályait.
Adatkezelési tájékoztatónk IDE KATTINTVA tekinthető meg.

ELÉRHETŐSÉGEINK:

Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.

Termelési asszisztens (m/f) (HR7777589X)

Tatabánya, 2800 Magyarország
Komárom-Esztergom
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges
Szakmunkásképző

Frissítés dátuma: 27.02.2020

Állás megosztása