www.cvonline.hu

Termelési asszisztens (Debrecen) INTS/12/11

  • A hirdetés 425 napja lejárt

Debreceni partnerünk részére keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

Termelési asszisztens (Debrecen)

Feladatok:

  • Elvégzi a napi adminisztrációs feladatokat.
  • Nyilvántartásokat vezet, adatokat gyűjt és foglal rendszerbe.
  • Kapcsolatot tart az intézmény dolgozóival, a belső egységekkel és a külső szervezetekkel.
  • Iktat, rendszerez.
  • Elvégzi a szükséges archiválási feladatokat.

Elvárások:

  • Min. érettségi megléte.
  • Microsoft Word és Excel magas szintű ismerete.
  • Gyors gépírás.

Amit kínálunk:

  • 6 órás munkavégzés (irodai munkarendben).
  • Megbízható, modern munkakörnyezet.
  • Versényképes fizetés.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

A pályázási folyamathoz hozzátartozik egy számítógépes teszten való részvétel, ahol bizonyítani szükséges a Microsoft Office eszközök magas szintű ismeretét.

Helyek Debrecen
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő