www.cvonline.hu

Termelési anyaggazdálkodó ASZ12

  • A hirdetés 238 napja lejárt

Felépítménygyártó cég székesfehérvári és budapesti üzemébe keresünk

Termelési anyaggazdálkodó

munkatársat.

Pozíció azonosító: tag
Munkavégzés helye: Fejér megye

Feladatok

  • Kapcsolattartás a termelésben érintett területekkel;
  • A termelési folyamat alapos megismerése és a gyártott termékek részletes, naprakész és pontos nyomonkövetése minden termelési fázisban a pozícióhoz hozzárendelt lokációkon;
  • A termékekhez ténylegesen felhasznált anyagféleségek, illetve azok pontos mennyiségének és értékének lekövetése;
  • Részvétel a sztenderd késztermék-család variánsok és kapcsolódó komponens listáinak kidolgozásában, ezzel elősegítve a hatékonyabb termelési folyamatszervezést, anyaggazdálkodást és pontosabb önköltségszámítást;
  • Az egyes termékek gyártásához igénybevett munkaórák művelet fajtánként történő nyomonkövetésének és pontos rögzítésének biztosítása és ellenőrzése;
  • A késztermék önköltségszámítási modell megismerése, a rendszeresen végrehajtandó önköltségszámítási folyamat támogatása a számvitellel szorosan együttműködve;
  • A termelés racionális tervezésére és szervezésére vonatkozó javaslattétel;
  • Az anyaggazdálkodás hatékonyságát fokozó megoldásokra javaslattétel.

Elvárások

  • Minimum középfokú gazdasági végzettség;
  • Gyártási tevékenységben szerzett tapasztalat;
  • Műszaki beállítottság;
  • Kiváló Excel / Access ismeretek;
  • Analitikus gondolkodás;
  • Nyitott személyiség a társterületekkel való minél szorosabb együttműködéshez.

Előny

  • Felsőfokú végzettség;
  • Idegen nyelvtudás.

Küldd el az önéletrajzod nekünk az alábbi e-mail címre.

Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő