www.cvonline.hu

Termelési anyagellátó (Material handler)

Sanmina - SCI Magyarország Kft.

Hozzáadva: 2017.02.25.
Hirdetés azonosító: 911188

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI EMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

Termelési anyagellátó
(Material handler)

Feladatok:

  • a termeléshez szükséges anyagok megrendelése
  • a raktárból kiérkező anyagok mennyiségi ellenőrzése, termelési területen kijelölt tárolóhelyre felhelyezése
  • előtárazás a termelési tervnek megfelelően
  • a raktárba visszakerülő anyagok kitárazása, mennyiségi számolása, az ehhez kapcsolódó papírmunka elvégzése
  • Vevő igényeihez igazodva a minőségi követelmények betartása
  • gyártásból nem megfelelően visszaérkező anyagok kezelése (azonosítatlan és sérült )
  • Munkával kapcsolatos adminisztráció elvégzése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete
  • rugalmasság
  • jó stressztűrő képesség
  • jó együttműködési készség
  • pozitív hozzáállás
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz
  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás
  • Fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: