www.cvonline.hu

TERMELÉSI ANYAGBESZERZŐ

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2017.07.18.
Hirdetés azonosító: 1155928

Megbízónk a világ egyik piacvezető, személy-, és haszonjárműipari technológiai beszállító csoportjának magyarországi vállalata. Magyarországon a 200 legnagyobb vállalat közé tartozó gyár közel 20 éves sikeres működése során több lépcsőben bővült, jelenleg a legutóbb megvalósított fejlesztés keretében bevezetett új termékek gyártásának felfuttatása folyik. A vállalat elkötelezett a fejlődési lehetőségek kihasználása, tiszta, biztonságos és hatékony munkahelyek megteremtése és fenntartása iránt. Számára a fejlesztések alapján megfogalmazott célkitűzések sikeres megvalósításához szakembert keresünk az alábbi munkakörbe:

Feladatok

  • A gyártáshoz szükséges alapanyagok lehívásainak elkészítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a beszállítókkal
  • Az alapanyag-ellátás napi szinten történő figyelése, a változó gyártási igényeknek megfelelően
  • Készletszintek optimális, illetve tervezett szinten tartása
  • Folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Legalább 2 év szakmai tapasztalat
  • Középfokú számítógépes ismeret (MS Word, Excel, Access)
  • Önálló munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Pontosság, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • Autóipari vagy elektronikai gyártási területen szerzett tapasztalat
  • Más idegennyelv ismerete (német, francia)

Amit megbízónk nyújt

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria, éves bónusz, emelt szintű bejárási támogatás
  • Korszerű technológiai környezet, stabil munkahely
  • Változatos munkafeladatok

A munkavégzés helye

Tatabánya környéke

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSI ANYAGBESZERZŐ, Tatabánya környéke

Elérhetőségi adatok

Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678