www.cvonline.hu

Termelési adminisztrátor

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 907329
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Vezető szerepet betöltő, ipari kézi szerszámokat összeszerelő svéd hátterű ipari cégcsoport magyarosrszági gyára részmunkaidős termelési adminisztrátort keres.

Feladatok:

  • Termelési tesztlapok rögzítése
  • Javítása adatlapok rögzítése
  • Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú  tanulmányok
  • MS Office ismeret
  • Adatrögzítési gyakorlat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Minimum fél évre történő munkavállalás heti kb. 20 munkaórában

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi környezetben való munka végzés
  • Bruttó órabér: 750,- Ft / óra + utazási költségtérítés

Amennyiben a pozíció felkeltette figyelmedet Link megjelenítése után várjuk fényképes önéletrajzzal való jelentkezésed.

Ha az állásajánlatunk érdekelheti ismerőseidet is, lent a "Megosztás" -ra kattintva oszd meg velük a facebookon is.