www.cvonline.hu

Termelési adminisztrátor- Mór (Referenciaszám: HM-904)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2017.08.24.
Jelentkezési határidő: 2014.04.13.
Hirdetés azonosító: 778357

Feladatok:

  • A napi, heti, havi termelési riportok elkészítése
  • Termelési folyamatok dokumentálásának optimalizálása, fejlesztése
  • Termelési vesztességek kimutatása, elemzése

Elvárások:

  • Közgazdász végzettség kontroller gyakorlattal
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Kiváló Excel ismeret
  • Proaktív. precíz feladatvégzés

Előny:

  • angol nyelvtudás
  • SAP ismeretek

A munkáltató ajánlata:

  • Sokrétű feladatkör multinacionális vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bérezés!

A munkavégzés helye:

Mór

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. multinacionális autóipari beszállító részére toboroz és közvetít főállású munkatársat.

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el szakmai önéletrajzát az E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a levél tárgyában feltüntetve a pozíció nevét és a hozzá tartozó HM-904-es referenciaszámot.

A részletekről érdeklődni lehet Hegedüs Mónikánál a 20/983-6173-as mobilszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)
(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)
(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Asszisztencia / Adminisztráció
Régió Mór
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő Teljes munkaidő