Biztos háttérrel rendelkező nemzetközi partnerünk részére keresünk munkatársat Csévharasztra

TERMELÉSI ADMINISZTRÁTOR

 (HF 11-7397)

pozícióba.

Feladatok:

  • A műszakos termelési adatok összesítése és rögzítése az adatnyilvántartó rendszerekbe
  • A műszak termelési adatainak nyilvántartása csoportonként, azok alapján különböző jelentések, diagramok készítése.
  • Megrendelések alapján a gyártási terv elkészítése és felvitele a vállalatírányítási rendszerbe.
  • A megrendelések és kiszállítások alapján a késztermék készlet nyomonkövetése
  • Bérfizetési napokon, ha szükséges, a dolgozók névre szóló bérpapírjait, valamint az étkezési jegyeket biztosítja.
  • Időszakos leltározásban (havi, évvégi) való részvétel.
  • A termelési állomány munkaidőadatainak biztosítása, a HR osztály felé.
  • Biztosítja az operátorok személyes ügyeinek ellátását, hivatalos papírok (Szabadságengedélyek, táppénzes papírok, hivatalos távollét igazolások stb.) továbbítása a megfelelő osztályra.
  • Létszám-, szabadság- túlóra- és betegség nyilvántartások vezetése munkaidő-nyilvántartási folyamat alapján.

Elvárások:

  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Legalább középfokú végzettség,
  • 1-2 év adminisztrációs területen szerzett tapasztalat előny,
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Egyedi képzés és betanítás
  • Stabil nemzetközi háttér

Munkakezdés: Akár azonnal,
Munkavégzés helye: Pest megye, Csévharaszt

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését,
magyar nyelvű önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7397"-es referenciaszám és a pozíció feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

 HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

Link megjelenítése