Termelési adminisztrátor - Dunaharaszti (Referenciaszám: GyB-1739)

Man at Work Kft.

Hozzáadva: 2016.12.24.
Jelentkezési határidő: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1080639

Feladatok:

  • Termelő tevékenységhez kötődő nyilvántartások vezetése
  • Együttműködő cégekkel kapcsolattartás, szállítólevek készítése
  • Gyártórészlegek számára dokumentumok kinyomtatása
  • Egyéb a gyártással kapcsolatos adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Saját gépjármű (bejárás tömegközlekedéssel nem lehetséges, egyénileg kell megoldani)
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Excel, Word magabiztos használata

Előny:

  • SAP ismeretek
  • Angol nyelvtudás
  • Gyártó és/vagy adminisztrációs környezetben szerzett tapasztalat

Munkarend:

  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra egy műszakban

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Bejárás költségtérítése 9,- Ft/km áron
  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

  • Dunaharaszti

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. dunaharaszti székhelyű Partnercége részére toboroz és közvetít munkatársat.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a lenti e-mail címre!

Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (termelési adminisztrátor) és a pozícióhoz tartozó GyB-1739-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a 20/573-0675-ös mobilszámon vagy a 1/210-9045-ös telefonszámon.

(Magán-munkaközvetítői nyilvántartási szám: 1237/2001.)

(Munkaerő-kölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)