www.cvonline.hu
Termelési adatelemző
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.08.24.
Jelentkezési határidő: 2016.08.30.
Hirdetés azonosító: 1048213
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Feladatok:
- Termelési adatbázisok és adatok naprakészen tartása
- Termelési csapattal történő szoros együttműködés az adatok pontosságának biztosítása érdekében
- Adatok kinyerése és elemzése gyártósori rendszerből és a termelési KPI-okkal történő összehasonlítása
- Riportok, elemzések és bemutatók (chartok, grafikonok, diagrammok) készítése a menedzsment felé
- A termelés hatékonyságának fejlesztése a statisztikai elemzéseken keresztül

Követelmények
- Legalább középfokú végzettésg, (felsőfokú végzettség előny)
- Társalgási szintű angol nyelvtudás
- Hasonló területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Magas szintű jártasság az Excelben
- Számok szeretete, jó elemzőkészség

- Érdekes munka azok számára, akik szívesen dolgoznak számokkal és készítenek elemzéseket
- Stabil, növekedésben lévő gyártócég
- Versenyképes kompenzációs csomag

Munkavégzés helye: Dél-Pest megye, Budapest vonzáskörzete