www.cvonline.hu

Termelésfejlesztő technikus

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 835626

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az elektronikai piac meghatározó szereplője részére, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A mérnöki osztály LEAN csoportjában a csoporthoz tartozó feladatkörök ismerete, ellátása
  • Gyári szintű címkézés felelőse, mely magában foglalja a különböző területeken (irodai, termelési, raktári) felmerülő címkézési igényeknél a címke nyomtatását, laminálását és kihelyezését is. Ennél a pontnál fontos, hogy a mindenkori gyári sztenderdet használja és fontos a kihelyezésnél a kapcsolattartás az illetékes terület vezetőjével.
  • Gyári szintű Kaizen javaslatrendszernél adminisztrációs tevékenységek elvégzése, mint napi egyszeri összegyűjtése a beadott javaslatoknak, statisztikai adatok, információs dokumentumok kihelyezése a vezető kérésére. A Kaizen gyűjtőládák felügyelete, karbantartása, javítása, ha szükséges.
  • A Lean csoport feladataiként jelentkező, a gyár bármely területén előforduló igényként fellépő munkaállomások, szállítókocsik, polcok, polcrendszerek, FIFO tárolók, stb. felépítése a Lean csőrendszer elemeiből, illetve kiegészítésként külső vagy belső erőforrásból származó anyagokból a vezető kérésére.
  • Vezető kérésére, ha feladatban megkapja, köteles a fent leírtakon kívül az éppen aktuális feladatnak maximális tudása szerint eleget tenni. (padlójelölések, cellák átrendezése, vezetékek rendezése, plakátok kihelyezése, nagyobb volumenű projektek esetén aktív részvétel az átalakításban, stb.)
Elvárások:
  • Középiskolai végzettség
  • Pontosság, precizitás
  • Prioritás kezelés, határidők betartása
  • Kommunikációs készség
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Kapcsolat:
Személyesen önéletrajzzal a Prohumán Kft. tatabányai irodájában (cím: 2800 Tatabánya, Dózsakert utca 58/a., nyitva tartás: hétfőtől péntekig, 9:00-15:00) vagy a allas.tatabanya @prohuman.hu e-mail címen.