www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.26.
 Hirdetés azonosító: 1005710
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina-SCI Magyarország Kft., a Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik. A gyáregység a Sanmina-SCI IMS illetve SGS divízió tagjaként teljes körű elektronikai bérgyártó, javító és logisztikai tevékenységet folytat. Az elmúlt tíz év során vevőink a világ legnagyobb elektronikai cégei közül kerültek ki a multimédia, az autóipari elektronika, a telekommunikáció területéről. Jelenleg az alábbi pozícióba keresünk új munkatársat az IMS divízióba:

TERMELÉSFEJLESZTŐ (LEAN) TECHNIKUS

Főbb feladatai, felelőssége:

  • A mérnökségi osztály LEAN csoportjában a csoporthoz tartozó feladatkörök ismerete, ellátása.
  • A Lean csoport feladataiként jelentkező, a gyár bármely területén előforduló igényként fellépő munkaállomások, szállítókocsik, polcok, polcrendszerek, FIFO tárolók, stb. felépítése a Lean csőrendszer elemeiből, illetve kiegészítésként külső vagy belső erőforrásból származó anyagokból a területért felelős folyamatmérnök tervei alapján.
  • Gyári jelölésrendszer/layout folyamatmérnökség által meghatározott megvalósítása

Elvárások:

  • LEAN szemléletű gondolkodásmód

  • Középfokú végzettség

  • Műszaki beállítottság

  • Microsoft Office felhasználói szintű ismerete
  • Precizitás

  • Elkötelezettség és elhivatottság
  • Időtervezési és fontossági sorrend felállítási képesség

  • Empátiás és meggyőző készség

  • 12 órás munkarend vállalása (nappalos)

  • Lean építőelemek ismerete előny

  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Alapbéren felül teljesítmény bónusz

  • Széleskörő és kimagasló cafeteria juttatás

  • Fejlődési lehetőség

  • Hosszútávú munkahely

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre: