www.cvonline.hu

TERMELÉSFEJLESZTÉSI PROJEKTMÉRNÖK (Applikációs Folyamatok)

IMPC Personnel Hungária Kft.

Hozzáadva: 2016.12.20.
Hirdetés azonosító: 996585

Megbízónk a világ egyik stratégiai fontosságú autóipari vállalata, mely 19 országban közel 20.000 főt foglalkoztat és több mint 7 milliárd dolláros forgalommal büszkélkedhet. Csúcskategóriás termékeiknek köszönhetően a motorok jelentős teljesítménynövekedése csökkenő üzemanyagfelhasználással párosul. Magyarország egyik legeredményesebb vállalataként működő, folyamatosan fejlődő észak-dunántúli gyáregységükbe az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

Feladatok

  • Termelési folyamatok műszaki, technikai változás-menedzsmentjének irányítása
  • A szériagyártás fejlesztésének támogatása
  • A sorozatgyártási problémák megoldásának szakmai támogatása
  • Dizájnhoz kapcsolódó tevékenységek koordinálása
  • Hatékony együttműködés a kutatás-fejlesztés-, a gyártó-, és applikációs mérnöki csoportokkal

Elvárások

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló területen szerzett több éves, elsősorban autóipari tapasztalat
  • Gyártástechnológiai és megmunkálási ismeretek
  • Projektmenedzsment tapasztalatok
  • Magas szintű angol nyelvtudás
  • Átlag feletti prezentációs és szervezési készségek
  • Külföldi utazások vállalása

Előnyt jelent

  • Német nyelvtudás
  • SixSigma GB, BB végzettség és tapasztalat

Amit megbízónk nyújt

  • Regionálisan is kiemelkedő kompenzációs csomag
  • Biztos háttér, stabil munkahely
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Motiváló bónuszrendszer
  • Széleskörű béren kívüli juttatások

A munkavégzés helye

Észak-Dunántúl

A jelentkezés módja

Várjuk fényképes, magyar és idegen nyelvű, MS Word formátumú önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: TERMELÉSFEJLESZTÉSI PROJEKTMÉRNÖK (Applikációs Folyamatok), Észak-Dunántúl