www.cvonline.hu

Termeléselemző

  • A hirdetés 1038 napja lejárt

A hazai és a nemzetközi piacon is vezető pozíciót betöltő, karosszéria elemek gyártásával és beszállításával foglalkozó vállalathoz keresünk új kollégát. A folyamatos fejlesztéseknek és beruházásoknak köszönhetően a mai napig családi tulajdonban lévő cégről van szó, mely jövőbe mutató karrier lehetőséget, perspektívát és stabil, kiegyensúlyozott munkakörülményeket biztosít az ott dolgozóknak.

Bővülő csapatukba keresünk felsőfokú műszaki/mérnöki végzettséggel rendelkező

munkatársat.

Feladatok:

  • Termelési adatok napi elemzése és riportok készítése
  • Üzemegységekkel (hegesztő, présüzem, szerszámkarbantartás, karbantartás) való napi kapcsolattartás
  • Termelési folyamatok analizálása és optimalizálása
  • Fejlesztési tervek, javaslatok kidolgozása
  • Auditokon való részvétel

Előnyt jelent:

  • Autóipari gyártó cégnél szerzett gyakorlat
  • SAP ismerete
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki / mérnöki végzettség
  • Jó analitikus képesség, folyamat- és rendszerszemlélet
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Kiváló MS Office ismeretek
  • Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre
  • Határozottság, terhelhetőség, rugalmasság, utazásra való hajlandóság

Amit partnerünk kínál:

  • Versenyképes jövedelem + juttatási csomag
  • Szakmai továbbképzések, külföldi tanulmányi lehetőségek
  • Komplex munkakör, kiváló munkakörnyezet, egyedülálló technológia

Munkavégzés helye:

Esztergom

E-mail cím megjelenítése

Helyek Esztergom
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat Kevesebb mint 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol