www.cvonline.hu

Termelés vezető

  • A hirdetés 1105 napja lejárt

A HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

(A HAJDU  csoport tagja)

termelés vezető

munkakör betöltésére munkatársat keres.

Feladatok:

  • Az autóipari alkatrészek és egyéb bérmunkák gyártásával kapcsolatos előkészítési és termelési feladatok szervezése, irányítása, ellenőrzése.
  • A termelési tevékenységekhez kapcsolódó költség betartása, a készletgazdálkodás optimalizálása.
  • A termeléshez szükséges feltételek – anyag, technológia, humán erőforrás, gépi kapacitás stb. – megfelelő minőségben való biztosítása.
  • A rendelkezésre álló erőforrások optimális felhasználásával a termelés körébe tartozó autóipari és egyéb bérmunka termékek program szerinti gyártása.
  • A gyártáshoz szükséges dokumentáció készítése, felhasználása és megőrzése.
  • A termelő berendezések üzemeltetése, a karbantartási terv elkészítése, megrendelése, ellenőrzése és nyilvántartása.
  • A gyártóeszközökkel való gazdálkodás, másodszerszámok rendelése, nyilvántartása.
  • A vevők szállítási minőséggel és pontossággal való megelégedettségének biztosítása.
  • Standard riportok készítése.
  • Társterületekkel való együttműködés

Személyi és szakmai elvárások:

  • Gépészmérnöki végzettség.
  • Az autóipari gyártásban hasonló területen szerzett gyakorlat.
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás.
  • Német nyelvismeret előnyt jelent.
  • „B” kategóriás vezetői engedély.
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Excel, Word, Outlook, PowerPoint).
  • Vállalatirányítási rendszer (IFS; SAP) ismeret, gyakorlat előnyt jelent.
  • Meggyőző és határozott kommunikáció és prezentációs készség.
  • Pozitív, gyors, nyitott, rugalmas, problémamegoldó gondolkodás.
  • Folyamat- és LEAN szemlélet, csapatmunka, elkötelezettség és stressz tűrőképesség.
  • Jó szervező, tervező és elemző képesség.
  • Teljesítményorientált személyiség.

Amit mi ajánlunk:

  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség.
  • Igényes környezet, standard folyamatok, elkötelezett és motivált munkatársak.
  • Önálló munkavégzés.
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások.

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

HAJDU Autotechnika Ipari Zrt.

Humánpolitika

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol