www.cvonline.hu

Termelés vezető

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.05.29.
Jelentkezési határidő: 2014.04.01.
Hirdetés azonosító: 705012

Dinamikusan növekvő partnercégünk a hazai kozmetikai ipar egyik fonots szereplője. Növekvő csapatába keresünk munkatársat termelés vezető munkakörbe.

Feladatok:

- A teljes gyártás koordinálása
- Termékfejlesztésben való aktív részvétel
- A hatósági előírások betartatása, szükséges dokumentációk elkészítése, kapcsolattartás
- Minőségügyi szabványoknak való megfelelés biztosítása, auditálási folyamatokban történő részvétel
- Alap és csomagolóanyag beszerzés felügyelete
- Külföldi tréningeken, konferenciákon való részvétel, eseti jelleggel a sajtó tájékoztatása szakmai kérdésekben

Elvárások:

- Vegyészmérnök végzettség (egyetemi vagy mester diploma)
- Felsőfokú, aktív angol nyelvtudás (német nyelvismeret előnyt jelent)
- Ambiciózus, fejlődni vágyó pályakezdők jelentkezését is várjuk, de 2-3 éves termelésben/termelésirányításban szerzett tapasztalat előnyt jelent
- Szervezettség, logikus gondolkodásmód, rendszerszemlélet
- Jó megjelenés, határozottság, kiváló kommunikációs készségek
- Lojalitás, csapatjáték

Amit kínálunk:

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a