www.cvonline.hu

Termelés tervező

Flextronics International Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 995341

Flex állások

A Flextronics International Kft. sárvári gyáregysége munkatársat keres az alábbi pozícióra:

TERMELÉS TERVEZŐ

Feladatok

  • Megrendelések összevetése az előrejelzéssel, eltérések tisztázása a vevővel
  • Hosszú távú termelési tervek készítése a rendelkezésre álló kapacitások, erőforrások figyelembevételével
  • Termelési tervek rögzítése a rendszerben
  • Visszaigazolás készítése a vevő felé
  • Termelési tervek teljesítésének nyomon követése, eltérések tisztázása
  • A raktárkészlet szintjének rendszeres heti ellenőrzése, a többletkészlet elkerülése
  • Az obsolote veszély minimalizálása, az Obsolote Report heti ellenőrzésével

Elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági/logisztikai/mérnöki végzettség
  • Logisztikai területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Tárgyalás szintű angol, magyar nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képesség
  • BaaN ismeretek előnyt jelent
  • Részvétel csapatmunkában

Jelentkezésedet kérlek, az E-mail cím megjelenítése  mailcímre küldd el.