www.cvonline.hu

Termelés Tervező

  • A hirdetés 691 napja lejárt

A Diebold cégcsoport több mint 150 éves múlttal rendelkezik, stabil és versenyképes résztvevője a pénzügyi önkiszolgáló megoldások és biztonsági rendszerek piacának, több kontinensen működő gyáregységekkel, közvetlen és közvetett kereskedelmi- és szervízhálózattal.

Az amerikai multinacionális cég gyáli leányvállalata - mely az ATM automaták gyártásért, összeszerelésért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Vevői megrendelések fogadása és feldolgozása, folyamatos kapcsolattartás a  global csapattal
  • A gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítattása -  folyamatos kapcsolattatartás a beszerzéssel ill. a társosztyályokkal
  • Gyártásprogramozás,  kapacitástervezés:  termelési terv készítése/ütemezése az igények alapján - a termelési kapacitás / produktivitás leghatékonyabb kihasználása mellett
  • Felelős a határidőre történő kiszállításért / kiszállítási pontosságért (késztermék, alkatrész)
  • Gyártási tevékenység támogatása, mérnöki változtatások menedzselése
  • Vállalatirányítási rendszer kezelése
  • Riportok/jelentések készítése

A munkakör betöltéséhez szükséges elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
  • 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Excel magabiztos használata - függvények, kimutatás diagram (pivot)

Előny:

  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • ORACLE rendszer ismerete

Egyéb készségek:

  • Kiváló kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Határozott, önálló munkavégzés
  • Rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra

Munkavégzés helye:

  • Gyál (közvetlen Budapest mellett, a Prologis Ipari Park területén)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el magyar és angol nyelvű önéletrajzodat a lenti e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol