www.cvonline.hu
Termelés tervező
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.11.21.
Jelentkezési határidő: 2015.11.25.
Hirdetés azonosító: 987324
lejárt

(Pest)

Pozícióleírás
Az amerikai multinacionális cég dél budapesti leányvállalata - mely a pénzügyi szektorban használatos automaták gyártásáért, összeszereléséért és kiszállításáért felel - most új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

TERMELÉS TERVEZŐ

Feladatok:

- Vevői megrendelések fogadása és feldolgozása, folyamatos kapcsolattartás a global csapattal
- a gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok rendelkezésre állásának biztosítattása - folyamatos kapcsolattatartás a beszerzéssel,
- gyártásprogramozás, kapacitástervezés: termelési terv készítése/ütemezése az igények alapján - a termelési kapacitás / produktivitás leghatékonyabb kihasználása mellett,
- felelős a határidőre történő kiszállításért / kiszállítási pontosságért (késztermék, alkatrész)
- gyártási tevékenység támogatása, mérnöki változtatások menedzselése
- vállalatirányítási rendszer kezelése
- riportok/jelentések készítése.

Követelmények
Elvárások:

- Felsőfokú végzettség
- Tárgyalási szintű, aktív angol nyelvismeret
- 1-3 éves hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Excel magabiztos használata - függvények, kimutatás diagram (pivot)
- határozott, önálló munkavégzés
- rendszerszemlélet

Előny:
- Gyártási területen szerzett tapasztalat
- ORACLE rendszer ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem, béren kívüli juttatások
- Hosszú távú munkalehetőség
- Multinacionális környezet, fejlett vállalati kultúra