www.cvonline.hu

TERMELÉS TERVEZŐ

  • A hirdetés 827 napja lejárt

Budapesti székhelyű, dinamikusan fejlődő autóipari cég, tolnai telephelyére keresi leendő munkatársat. Ha szeretnél folyamatos fejlődési lehetőséget biztosító csapatban dolgozni, szereted a kihívásokat és képes vagy az önálló munkavégzésre is akkor jelentkezz hozzánk, az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az alapanyag szükséglet felhasználásának kontrollálása
  • A termelési terv elkészítése
  • A vevői igények nyomon követése
  • A készletek ellenőrzése
  • A termeléshez szükséges rendelések egyeztetése a logisztikával
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Termeléshez szükséges rendelések időzítése
  • Az anyagkészletben képződött felesleg csökkentése

Elvárások:

  • Nagyfokú megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség
  • Önálló munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Hajlandóság csapatban való együttműködésre
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: excel, word, power point)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, fényképes szakmai önéletrajzát kereseti igény megjelölésével az alábbi email címre juttassa el.

Helyek Tolna
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő