www.cvonline.hu

Termelés tervező

Régió: Győr-Moson-Sopron

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.27.
Jelentkezési határidő: 2014.06.19.
Hirdetés azonosító: 716750

Multinacionális FMCG partnerünk soproni termelő egységéhez keresünk munkatársat termelés tervező pozícióba.

Feladatok:

- Hatékony termékellátás megtervezése
- A kész- és félkész termékek termelési folyamatainak tervezése és ütemezése
- Heti, havi csomagolási tervek készítése - Készletszintek optimalizálása
- Részvétel a logisztikai és termelési folyamatokat érintő döntések előkészítésében
- Kapcsolattartás a külföldi leányvállalatokkal

Elvárások:

- Közgazdász vagy élelmiszermérnök végzettség (logisztikai szakirányú végzettség előnyt jelent)
- 1-2 éves releváns munkakörben szerzett tapasztalat
- Aktív ANGOL nyelvtudás - szóban és írásban egyaránt
- SAP és termelés tervezési szoftverek ismerete
- Pontosság, megbízhatóság
- Problémamegoldó készség

Amit kínálunk:

- Versenyképes juttatási csomag
- Lehetőség egy nagy presztízsű, multinacionális cég működésének megismerésére
- Szakmai kihívások - nemzetközi projektekben, tréningeken való részvétel
- Folyamatos fejlődés, szakmai előrelépési lehetőségek, hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a