www.cvonline.hu

Termelés tervező

  • A hirdetés 31 napja lejárt

Debrecen vonzáskörzetében, globális hátterű élelmiszeripari termékeket gyártó- és forgalmazó vállalat az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

Főbb feladatok:

  • Gyártási- és csomagolási folyamatokhoz szükséges tervezés és ütemezés készítése

  • Határidőre történő szállítások biztosítása

  • A raktár- és csomagolási területen beosztott munkatársak funkcionális irányítása

  • A segédanyagok, a félkész- és késztermék készletek nyomon követése, monitorozása

  • Kapcsolattartás a vevő kiszolgáló és értékesítő csapattal

  • Kapcsolattartás a beszállítókkal

  • A vevő reklamációk kivizsgálási folyamatainak végrehajtása

  • A Logisztikai sztenderdek folyamatos fejlesztése

  • Készletérték csökkentési projektek kezdeményezése és irányítása

  • Logisztikai folyamatok fejlesztése

  • Részvétel a gyárat érintő stratégia tervezésében

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség

  • Tárgyalási szintű angolnyelv-tudás

  • Legalább 1-2 év multinacionális vállalatnál szerzett Logisztikai és/vagy gyártási tapasztalat

  • Jó kommunikációs- és konfliktuskezelő képesség

  • Kreativitás, konstruktivitás, jó problémamegoldó és pozitív gondolkodású személyiség

  • Kellő motiváltság a folyamatos fejlesztéshez

  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés

  • Informatikai rendszerekben való jártasság

Amit kínálunk:

  • Rendezett munkakörnyezet

  • Stabil munkahely

  • Változatos munkakör

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Fejlődési-, és előrelépési lehetőség egy folyamatosan bővülő-, fejlődő szervezetben

  • A kiválasztott munkatárs közvetlenül a gyárigazgatónak riportol.

Munkavégzés helye: Hajdú-Bihar megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.