www.cvonline.hu
Termelés tervező
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.05.
Jelentkezési határidő: 2016.12.10.
Hirdetés azonosító: 1096785

Globális hátterű élelmiszeripari termékeket gyártó- és forgalmazó partnercégünk számára kollégát keresünk az alábbi munkakörbe

Feladatok:

  • A gyártási - és csomagolási folyamatok tervezése és ütemezése
  • A szállítások határidőre történő biztosítása
  • A raktár- és csomagolási területen beosztott munkatársak funkcionális irányítása
  • A segédanyagok, a félkész- és késztermék készletek nyomon követése, monitorozása
  • Kapcsolattartás a vevő kiszolgáló és az értékesítő csapattal
  • Kapcsolattartás a beszállítókkal
  • A vevői reklamációk kivizsgálása
  • A logisztikai sztenderdek és folyamatok fejlesztése
  • Készletérték csökkentési projektek kezdeményezése és irányítása
  • Részvétel a gyárat érintő stratégiai tervezésében

Elvárások:

  • Logisztikai,- gyártási területtel kapcsolatos felsőfokú képesítés és/vagy diploma
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Minimum 1-2 év multinacionális vállalatnál szerzett logisztikai és/vagy gyártási tapasztalat
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Konstruktivitás, jó problémamegoldó készség, proaktivitás
  • Precíz, pontos, önálló munkavégzés
  • Ms Office és SAP felhasználói szintű ismerete

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Stabil munkahely, változatos feladatkör
  • Folyamatosan bővülő szervezet
  • Rendezett munkakörnyezet
  • Fejlődési és előrelépési lehetőség

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.