www.cvonline.hu
Termelés tervező
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.19.
Jelentkezési határidő: 2016.10.21.
Hirdetés azonosító: 1049836
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnercégünk piacvezető, svéd hátterű vállalat, mely gyenge - és erősáramú áramingadozás szűrőket gyárt, Kecskeméten.
Megbízásukból keresünk lelkes, megbízható kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
- Termelés ütemezése a termelési kapacitás és a vevő megrendelései alapján;
- Vevői megrendelések előrejelzésének analízise az értékesítő csapattól származó adatokból;
- Új vevői megrendelések jóváhagyása;
- Nyersanyag megrendelések és a termelési kapacitás nyomonkövetése,
- Termelés ütemezése;
- Vevői megrendelések illetve azok változatásának nyomonkövetése és ez alapján a gyártás átütemezése;
- A kapcsolódó dokumentációs feladatok ellátása

Követelmények
- Felsőfokú végzettség (Bsc vagy Msc);
- Gyártókörnyezetben, hasonló pozícióban eltöltött minimum egy éves tapasztalat;
- Minimum középfokú angol VAGY német nyelvtudás