www.cvonline.hu

Termelés tervező

  • A hirdetés 374 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő, Budapesti székhelyű autóipari beszállító cég keres TOLNAI telephelyére munkatársakat az alábbi pozícióra:

Főbb feladatok, munkák:

  • termelés tervezése
  • Riportok készítése
  • Adatok rögzítése, feldolgozása, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • Microsoft Office gyakorlatban történő használata (főként Excel)
  • termelés tervezésben vagy termelővállalatnál szerzett tapasztalat előny
  • gyakorlatiasság
  • logikus gondolkodásmód
  • jó szervezőkészség, precizitás

Amit kínálunk:

  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük önéletrajzát az alábbi e-mail címre juttassa el. Érdeklődni a 0674 565 537-es telefonszámon lehet.

Helyek Tolna
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő