www.cvonline.hu

Termelés tervező

  • A hirdetés 515 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatóság Ellátási Lánc Főosztály

Termeléstervezési Osztály

Termeléstervező

munkatársat keres

Feladatok:

·     Rövid és hosszú távú termelési program összeállítása a mindenkori vevői igényeknek megfelelően;

·     A termelési programhoz szükséges anyagok rendelkezésre állásának biztosítása és ellenőrzése;

·     Az adott portfólióba tartozó termékekkel/anyagokkal történő készletgazdálkodás;

·     Együttműködés és kapcsolattartás üzemekkel, társosztályokkal, szükség szerint beszállítókkal.

Elvárásaink:

·     Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség;

·     Tárgyalóképes angol nyelvtudás;

·     Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;

·     Átlagon felüli problémamegoldó képesség, precizitás;

·     Komplex rendszerekben történő munkavégzés;

·     Proaktivitás, csapatmunkára való készség.

Előnyt jelent:

·       Hasonló területen szerzett legalább tapasztalat;

·       Oracle tervezési szoftverek ismerete.

Ajánlatunk:

·       Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;

·       Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;

·       Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;

·       Dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2016.02.28-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyógyszeripar / Vegyipar
Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol