www.cvonline.hu

Termelés tervező

  • A hirdetés 406 napja lejárt

A TEVA Gyógyszergyár Zrt. debreceni telephely

Gyógyszergyártó Igazgatóság Ellátási Lánc Főosztály

Termeléstervezési Osztály

Termeléstervező

munkatársat keres

Feladatok:

  • Rövid és hosszú távú termelési program összeállítása a mindenkori vevői igényeknek megfelelően;
  • A termelési programhoz szükséges anyagok rendelkezésre állásának biztosítása és ellenőrzése;
  • Az adott portfólióba tartozó termékekkel/anyagokkal történő készletgazdálkodás;
  • Együttműködés és kapcsolattartás üzemekkel, társosztályokkal, szükség szerint beszállítókkal.

Elvárásaink:

  • Felsőfokú gazdasági vagy műszaki végzettség;
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat, pályakezdők jelentkezését is várjuk;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • Átlagon felüli problémamegoldó képesség, precizitás;
  • Komplex rendszerekben történő munkavégzés;
  • Proaktivitás, csapatmunkára való készség.

Előnyt jelent:

  • Oracle tervezési szoftverek ismerete.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Dinamikus csapatszellem.

 Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-másolatokkal 2015.12.06-ig várjuk az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő