www.cvonline.hu

Termelés Tervező Specialista

  • A hirdetés 260 napja lejárt
Partnerünk:

A világ egyik legmeghatározóbb multinacionális termelő vállalatának központjába keresünk kollégát Termelés Tervező Specialista munkakörbe.

Munkavégzés helye:

Fejér megye

Feladatkörök:
  • A termelés megtervezése megrendelések és kapacitás alapján egy kifejezetten dinamikus termelő vállalati környezetben
  • Gyártási területek közötti készlettervezés
  • Kapcsolattartás a termelési és kiszállítási részlegekkel
  • Rövid és hosszú távú termelési tervek elkészítése
  • Készleten maradt termékek folyamatos nyomon követése
  • Aktív részvétel belső projektekben, folyamatfejlesztésekben
  • Napi kapcsolattartás külföldi egységekkel, leányvállalatokkal
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettésg (preferáltan közgazdász vagy logisztika területen)
  • Legalább 1-2 év tapasztalat termelés tervezési területen, multinacionális környezetben
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Excel ismeret (függvények, Pivot)
  • Oracle ismerte előny!
Amit partnerünk ajánl:
  • Versenyképes fizetés és juttatások
  • Modern irodai környezet
  • Komplex, kihívást jelentő feladatok
Helyek Fejér
Kategória Mérnök / Műszaki
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
Védelmi ellenőr (Szállás támogatással)

Randstad Hungary Kft.

Feladatok: • a reptér területére belépő személy...
Budapest

2nd Line Cisco Network Engineer

Our multinational client is a prestigious telec...
Budapest

Gépkezelő

Partnercégünk a műszén, grafit és ezekhez kapcs...