www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.08.24.
Hirdetés azonosító: 915577
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk egy nemzetközi autóipari cég, skandináv munkakultúrával. Számukra keresünk most Termeléstervező pozícióba szakembert.

A feladatok:
  • Termelési tervek készítése egy adott termelési részleg gyártósorai részére
  • Gyártás vezérlése kanban kártyákkal
  • Kapcsolattartás a logisztika és a termelési részlegek között
  • Alkatrész hiány továbbítása a logisztika számára
  • Kanban rendszer kialakítása, támogatása
  • Gyártásban lévő félkész termékek mennyiségének optimalizálása
  • Rövidtávú kapacitástervek aktualizálása vevői igények alapján

Az ideális jelölt rendelkezik az alábbiakkal:
  • Termeléstervezésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű PC ismeretek
  • Határozott fellépés, flexibilitás, önálló munkavégzés, kreativitás
 Előny
  • Angol nyelvismeret
  • Autóipari termelő vállalatnál szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos légkör
  • Folyamatos szakmai képzések
  • Dinamikusan fejlődő munkakörnyezet
Munkavégzés helye: Sopron közelében

Tech People LÁBLÉC