Termelés tervező / Planner (Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye) (INTS/5/16)

  • A hirdetés 761 napja lejárt

Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei termelő-szolgáltató partnercégünk számára keresünk termelés tervezőt.

Feladatok:

  • Termelési folyamatok megszervezése, irányítása, ellenőrzése
  • Részt veszt az értékesítésben és üzemeltetés tervezésében
  • Termelési ütemtervek folyamatos ellenőrzése
  • Napi kapcsolattartás nemzetközi ügyfelekkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (mérnöki/műszaki diploma)
  • Folyékony, középfokú angol nyelvtudás (szóban és írásban)
  • Jó probléma és kommunikációs képesség
  • Proaktív személyiség

Előny:

  • Beszerzésben szerzett jártasság
  • Multinacionális környezetben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egyéni fejlődési lehetőség
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet, kellemes munkahelyi légkör

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, és/vagy szeretne bővebb információkkal rendelkezni álláslehetőségünkről, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése

Pályázás esetén a levél tárgyában tüntesse fel a megpályázott pozíciót!

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol