Termelés tervező munkatárs - Székesfehérvár (Referenciaszám: PJ1858)
Pannonjob Kft.
Frissítve : 2012.05.31.
Jelentkezési határidő: 2012.06.26.
Hirdetés azonosító: 411396
lejárt

Székesfehérvári multinacionális megbízónk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Termelés tervező munkatárs - Székesfehérvár

Feladatok:
- Termékek készletlefedettségének és a letermelt mennyiségnek a folyamatos figyelemmel kísérése
- A rövid és hosszú távú termelési terv elkészítése a költségek figyelembe vételével
- Optimális gyártási ciklus meghatározása
- Kapcsolattartás a nyers és csomagoló anyag lehívóval, és a vonalvezetőkkel, üzleti egységgel
- Szoros együttműködés a termeléssel, kapcsolattartás a beszerzési, minőségbiztosítási osztállyal és a beszállítókkal
- Raktárkapacitás alapján megrendelések előkészítése
- Reklamáció kezelés

Elvárások:
- Felsőfokú végzettség
- Társalgási szintű, aktív angol nyelvtudás
- Termelés tervezésben szerzett 1-2 éves tapasztalat
- Önálló, hatékony munkavégzés
- Precizitás
1 éves határozott idős szerződés vállalása!

Előny:
- SAP ismeret

Amit megbízónk kínál:
- Versenyképes fizetés
- Bónusz
- Cafeteria
- Szakmai fejlődési lehetőség

Kérjük, magyar és angol nyelvű, részletes szakmai önéletrajzát csatolva, az e-mail tárgy mezőben a referenciaszám megjelölésével küldje el Barabás Zita kapcsolattartó részére a honlapunkon található regisztrációs űrlap segítségével, vagy e-mailen a zita.barabas@pannonjob.hu címre. Javasoljuk, hogy a regisztrációt válassza, mert így adatai gyorsabban jutnak el hozzánk és ez a sikeres pályázat egyik záloga.

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire, adatbázisába történő jelentkezésével cégünk automatikusan, Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken megtekinthető:
adatvédelmi nyilatkozat

Nyilvántartási szám:
4376-4./2003, 07-0006-06.