www.cvonline.hu

Termelés tervező (Fröccsöntési területre)

  • A hirdetés 779 napja lejárt
Komárom- Esztergom megyei multinacionális autóipari gyártócég megbízásából keresünk Termelés tervező munkatársat fröccsöntési területre.

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Feladat:
  • A megrendelések és igények átvizsgálása teljesíthetőség szempontjából;
  • A gyártási terv elkészítése, megvalósulásának követése; az esetleges új igények alapján annak módosítása;
  • Készletszintek minimális, illetve tervezett szinten tartása;
  • Folyamatos kapcsolattartás a társszervezetekkel;
  • A munkakörhöz kapcsolódó adatok, paraméterek karbantartása az MFG-Pro-ban;
  • Logisztikai projektekben való részvétel, azzal kapcsolatos teendők ellátása, a kitűzött határidők betartása;
  • Napi, heti és havi jelentések készítése.

Képzettség típusa:

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség;
  • Középfokú számítógépes és magas szintű Excel ismeretek;
  • Középszintű angol nyelvtudás;
  • Min. 2 éves releváns tapasztalat (fröccsöntési területen szerzett tapasztalat előnynek számít);
  • Jó problémamegoldó készség;
  • Rendszerszemlélet;
  • Határozott fellépés.

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre a pozíció megjelölésével! (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: T07ttf