www.cvonline.hu

Termelés tervező és előkészítő

  • A hirdetés 210 napja lejárt

Link megjelenítése Logo Blue PNG_új.png" border="0" alt="" width="568" height="142" />

Elektronikai termékek, kábeltelevíziós eszközök fejlesztésével, gyártásával, értékesítésével foglalkozó 50 fős cég
keres munkatársat

munkakörbe

Feladat:

  • Termelési folyamatok előkészítése, tervezése, koordinálása
  • Termeléshez szükséges anyagok, dokumentációk biztosítása
  • Termeléssel kapcsolatos adminisztráció
  • Információs rendszer működtetése
  • Termeléssel kapcsolatos riportok készítése

Elvárások:

  • Középfokú műszaki, elektronikai végzettség

Előny:

  • Technikusi vagy felsőfokú műszaki végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Kínálunk:

  • Hosszú távú stabil munkalehetőség
  • Családias munkakörnyezet
  • Cafetéria
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Győr

Jelentkezési határidő: 2016.06.30.

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Elektronika / Telekommunikáció
Gyártás / Termelés
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő