www.cvonline.hu

TERMELÉS TERVEZŐ ÉS BESZERZÉSI SPECIALISTA (6232)

  • A hirdetés 1171 napja lejárt

Feladatok:
•Vevőigények megismerése, rendelések fogadása, kezelése
•Heti, havi, negyedéves, éves termelés tervezése
•Gyártási rendelések tervezése
•Beszerzési igények kiadása kooperációs bérmunkákra
•Gyári és export késztermék készlet előírások betartása
•Az előírt vevőkiszolgálási mutatók betartása
•Heti igények ütemes teljesitésének figyelése, a szükséges operatív beavatkozások megtétele
•Export kiszállítások ütemezése, heti kiszállítási terv készítése
•Kapcsolattartás Alkatrészértékesítési Iroda és más vállalati szervezetek képviselőivel
•A termelés, kiszállítás és készletek folyamatos nyomonkövetése
•Termeléssel kapcsolatos nyilvántartások, jelentések készítése igények szerint
•Folyamatos anyag rendelkezésre állás biztosítása a termelés igényei szerint
•Alapanyag készlet előírások betartása
•Kapcsolattartás a beszállítókkal és a gyári és vállalati szervezetekkel
•Minőségirányítással kapcsolatos elvárások betartása

Pályázati feltételek:
•Elvárt iskolai végzettség: felsőfokú
•Nyelvtudás: angol középfokú
•Szakmai tapasztalat: min. 1 év

Munkavégzés helye:
Zalaegerszeg

Fényképes önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése címre várjuk

Jelentkezésnél kérjük a tárgyban feltüntetni  “termelés tervező és beszerzési specialista”