www.cvonline.hu

Termelés tervező – kooperációs beszerző

  • A hirdetés 862 napja lejárt

 HAJDU Hajdúsági Ipari Zrt.

 Nagy múltú, hőtechnikai- és megújuló energiás készülékek, valamint háztartási gépek gyártásával és értékesítésével foglalkozó vállalat

 termelés tervező – kooperációs beszerző

 munkakör betöltésére munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Gyártási terv elkészítése a megrendelésekkel és a termelési kapacitással összhangban a készletek optimalizálása mellett
  • Rövid- és hosszú távú kapacitás és terheléselemzés
  • Szoros együttműködés a termeléssel, a termelési terv nyomon követése és szükség esetén változtatása
  • A termeléshez szükséges alkatrészekkel kapcsolatos kooperációs igények kezelése (kooperációs beszállítókkal történő kapcsolattartás, megrendelések küldése, visszaigazolások fogadása, a gyártási-szállítási határidők figyelése, gyártás nyomon követése a beérkezésig)
  • Beszerzési, termelés tervezési folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel

Személyi és szakmai elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műszaki rajzok olvasása és értése
  • Microsoft Office magabiztos használata (Outlook, Excel, Word)
  • Vállalatirányítási rendszer ismeret
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Jó tervező, szervező, kommunikációs és elemző képesség

Előnyök:

  • Releváns munkatapasztalat
  • Egyéb nyelv ismerete

Amit mi ajánlunk:

  • Nagy hagyományú magyar cégnél stabil munkahely
  • Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • Csapatmunkában, projektekben való részvétel
  • Fizetés megállapodás szerint, béren kívüli egyéb juttatások

Munkavégzés helye Téglás, a munkába járás állandó vállalati buszjárattal is megoldott.

Fényképes szakmai önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

HAJDU Zrt. Humánpolitika

4243 Téglás, Külterület 135/9. hrsz.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő