www.cvonline.hu

Termelés tervezési asszisztens (AFP)

  • A hirdetés 319 napja lejárt

Feladatok:

  • Tervezés:
    • Az előrejelzések alapján gyártási terv készítése, tekintettel a vezető által meghatározott készletek szinten tartására.
    • Műszakonkénti eredmény, WIP ( work in process, félkész készlet) és anyagfogyás ellenőrzése
    • Napi tervek meghatározása az eredmény, WIP és a havi terv alapján
  • Beszerzés:
    • Termeléshez szükséges alapanyagok, segédanyagok beszerzése
    • A beszállítói számlák és egyéb szállítási dokumentumok ellenőrzése
  • Szállítmányozás:
    • Az előrejelzések és beérkezett megrendelések teljesítésének figyelemmel kísérése, az ezzel kapcsolatos jelentések elkészítése.
  • Általános:
    • A vevői elégedettség növelése, kiszállítási reklamációk megakadályozása
    • Az előrejelzések és a logisztikai folyamatok elemzése, a logisztikai költségek optimalizálása.
    • Statisztikák és riportok készítése a beszerzéssel, készletekkel, kiszállításokkal kapcsolatban
    • A vállalat projektjeiben (pl. TPM, Kaizen, 5S stb.) való részvétel

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség (felsőfokú előny)
  • 1-2 év releváns szakmai tapasztalat
  • MS Office alapos ismerete (függvények készségszintű használata elvárt)
  • Aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Önálló munkavégzésre való képesség
  • Termelő vállalatnál szerzett tapasztalat előnyt jelent
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség, belső tréningek
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat)
  • Egyéb juttatások (pl. meleg étkezési hozzájárulás)

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő