www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.10.22.
 Hirdetés azonosító: 930774
Sanmina - SCI Magyarország Kft.

A Sanmina tatabányai telephelye 1997-óta működik, 2001-től mint Sanmina-SCI Magyarország Kft. Termékportfóliónk nagyon széles: az autóipar számára vezérlőegységekhez gyártunk elektronikai elemeket, illetve különböző multimédia-kontrollereket, ami közel ötven féle terméket jelent; a professzionális telekommunikációs eszközök, berendezések pedig több száz különböző terméket ölelnek fel. Vállalatunk az alábbi pozícióba keres munkatársat:

TERMELÉS TERÜLET VEZETŐ

Főbb feladatai, felelőssége:

  • A gyártási funkciók koordinálása a területén belül, biztosítva a megfelelő képzettségű és mennyiségű munkaerőt a gyártási program végrehajtásához.
  • Feladata, hogy a gyártott termékek a vevői előírásoknak megfeleljenek, illetve a megfelelő mennyiségben és minőségben rendelkezésre álljanak a vevő által előírt határidőre.
  • A termelésvezető felelős az alá tartozó csapat fejlesztéséért, teljesítményéért, alkalmasságáért. Felelős továbbá a területén gyártott termékekre vonatkozó minőségi, hatékonyásgi célok eléréséért, az 5S biztosításáért, ellenőrzéséért, fenntartásáért.  A vezető irányítása alá összesen 200-300 munkavállaló tartozik.
  • A Termelés Terület Vezető kolléga közvetlen felettese a Termelésvezető, aki felé napi szinten riportál.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség elengedhetetlen feltétele a pozíció betöltésének
  • Termelési területen szerzett legalább 3 éves vezetői tapasztalat
  • Hasonló pozícióban szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Aktív, napi használatban levő középfokú angol nyelvtudás
  • MS Office ismerete
  • Önálló munkavégzés képessége
  • Jó probléma megoldó képesség
  • Csapatjáték

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, kérjük küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a következő email címre 2015.április 30-ig: E-mail cím megjelenítése

Kategória
Gyártás / Termelés
Régió
Tatabánya