www.cvonline.hu

Termelés támogató technikus

Hozzáadva: 2017.05.26.
Hirdetés azonosító: 1026619

Elektronikai és elektromechanikai berendezések fejlesztésével és gyártásával foglalkozó győri Partnerünk számára keresünk munkatársat.
Feladatok:

  • Gyártósori berendezések hibáinak gyors és hatékony javítása
  • Operatív karbantartási tevékenységek elvégzése
  • Beültető- (elsősorban SIEMENS) és pasztázó gépek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
  • ICT és FT teszterek karbantartása, javítása, hibaelhárítása
  • Hullámforrasztó berendezés és szállítórendszerek karbantartása, javítása
  • Megelőző karbantartás elvégzése, dokumentálása

Elvárások:
  • Középfokú elektronikai és/vagy mechanikai végzettség
  • Elektronikai folyamatgyártásban szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Analitikus gondolkodás, jó problémamegoldó képesség
  • Rugalmasság, jó tanulási készség

Juttatások:
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai előrelépés, fejlődés
  • Versenyképes bérezés
  • 100%-os utazási hozzájárulás

Előnyök:
  • Siemens Siplace HS50/HS60/S20/F5/X4 ismerete előny
  • Angol nyelvtudás előny

Egyéb kapcsolati információk:
  • email

  • Jelentkezni lehet a 96/528-228-as telefonszámon vagy személyesen győri irodánkban. Címünk: Győr, Bástya u. 53-57., ügyfélszolgálat idő: hétfőtől-péntekig 8.00-16.00 óra között.

Munkavégzés helye:
  • Győr