www.cvonline.hu

Termelés támogató munkatárs

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.11.11.
Hirdetés azonosító: 1014035

Dinamikusan fejlődő multinacionális Partnerünk az egészségügyi termékek gyártásának meghatározó szereplője megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:
Feladatok:

  • Gyártási, vagy egyéb a termeléssel összefüggő munka elvégzése a technológiai leírás illetve a műveleti utasítás szerint
  • Adminisztráció pontos elvégzése, nyomon követése
  • Tételszámok ellenőrzése
  • Gyártási folyamatok felügyelete
  • Műszaknapló töltése, selejtszám nyilvántartása
  • Automata gépsorok felügyelete, töltése, leszedése
  • Vizuális ellenőrzés
  • Alapanyag utánpótlás biztosítása, esetleg rendelése

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Gyártósori és/vagy gépkezelői tapasztalat
  • Multinacionális tapasztalat
  • Három műszakos munkarend vállalása
  • Jó látás (akár szemüveggel is!)

Juttatások:
  • Megemelkedett havibér
  • Versenyképes kompenzációs és juttatási csomag
  • Egyéb béren kívüli juttatások
  • Biztos munkahely
  • Szakmai és személyes fejlődési lehetőség
  • Barátságos, munkavállaló központú munkakörnyezet
  • Ingyenes céges buszjárat / helyi lakosoknak bérlet támogatás

Előnyök:
  • Középfokú végzettség

  • Ha Ön kellően motivált és szívesen részt venne partnerünk ambiciózus céljainak elérésében, akkor ne habozzon, küldje el még ma önéletrajzát a megadott e-mail címre. Kérdés esetén hívja toborzási munkatársunkat a következő telefonszámokon: +3670 66 55 283 vagy +3634 309 648 További, folyamatosan frissülő állásajánlatainkat megtekintheti a Prohuman Facebook oldalán:Link megjelenítése

Munkavégzés helye:
  • Tatabánya