www.cvonline.hu

Termelés támogató mérnök gyakornok

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2017.04.22.
Hirdetés azonosító: 1008143
lejárt

Diákmunka = szakmai tapasztalatszerzés, pénzkereseti lehetőség, rugalmas munkaidő, biztonságos munkavégzés. Neked mi a fontos? A Mind-Diák Szövetkezetnél ezt mind megtalálod. Diák tagjaink két évtized alatt több mint 2000 partnerünknél bizonyíthatták rátermettségüket. Legyél Te a következő!

Most az egyik professzionális tisztítóberendezés gyártással foglalkozó partnercégünkhöz keresünk gyakornokot.

Feladatok:

  • A meglévő ellenörzőlapok átvizsgálása és a munkautasítások aktualizálása az ellenörzőlapok alapján
  • Egyeztetés a minőségirányítással és a sori dolgozókkal, sorvezetőkkel
  • BOM-ok ellenörzése

Elvárások:

  • Ismerd az Excelt
  • Légy nyitott rajzolvasó program ( CREO PDM link) alapszintű elsajátítására
  • Légy kommunikatív
  • Előnyös lehet, ha van alap SAP ismerete
Munkaidő: heti 3 nap vállalása

Amit kínálunk:

  • Bruttó 1000 Ft / óra
  • Nemzetközi munka környezet
  • Tapasztalat szerzési lehetőség

Amennyiben számíthatunk Rád, várjuk jelentkezésed, melyet a honlapunkon történő Link megjelenítése után a pozíció megjelölésével tehetsz meg!Kizárólag úgy érvényes a jelentkezésed, ha kitöltöd az oldalon a kért adatokat!

Kérjük, hogy különös gondot fordíts a valós ráérés és telefonszám megadására!