www.cvonline.hu

Termelés-támogató folyamatmérnök

  • A hirdetés 645 napja lejárt

Dinamikusan fejlődő ajkai partnerünk részére keresünk

Termelés-támogató folyamatmérnököt.

Feladatok:

  • termelési folyamatok elemzése, módosítások kidolgozása, dokumentálása, bevezetése, fejlesztése, folyamatos termelésoptimalizálás
  • „7 veszteségforrás” feltérképezése, fejlesztendő területek azonosítása és az érintett területek vezetőivel javító intézkedések kidolgozása, dokumentálása és a bevezetés irányítása
  • gyártástámogatás, az első mintázás utáni első szériagyártás teljes folyamat-ellenőrzése és értékelése
  • ergonómia-fejlesztés a termelésben
  • folyamatszemléletű költségcsökkentési javaslatok kidolgozása
  • új gépek, berendezések, eszközök beszerzési igényének  támogatása
  • gyártási dokumentumok készítése
  • termelékenység növelése, akciótervek készítése és nyomon követése
  • műveleti utasítások készítése, aktualizálása
  • a termelési hatékonyság mérésével kapcsolatos KPI-ok kidolgozása, az eredmények kiértékelése
  • normák meghatározása, folyamatos karbantartása
  • a gyártási folyamat során keletkező eltérések / hibák meghatározása
  • folyamatképességi vizsgálatok elvégzése
  • aktív részvétel a 8D riportok/reklamációk termeléssel összefüggő gyökérokainak feltárásában

Elvárások:

  • felsőfokú mérnöki végzettség
  • önálló, hatékony munkavégzés

Előny:

  • német/angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • folyamatos képzés
  • hosszú távú munkavégzés egy dinamikus csapatban

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Munkavégzés helye:

Ajka

Helyek Veszprém
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő