www.cvonline.hu

Termelés programozó

  • A hirdetés tegnap lejárt

Műanyag feldolgozással foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk

Termelés programozó pozícióba új kollégát

Feladatok:
  • Üzemi termelés napi szintű nyomon követése, programozása
  • Belföldi és külföldi szállítások szervezése, rakomány tervezése, rakodások felügyelete
  • A megrendelésekhez kapcsolódó feltételek lekérdezése, gyártás és megrendelés összehangolása
  • Termeléshez kapcsolódó határidők megadása, vevői rendelések visszaigazolása
Elvárások:
  • Minimum 2 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret (aktív Excel tudás)
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás (olasz vagy orosz nyelvtudás előny)
  • Jó kommunikációs készség
  • Analitikus gondolkodás
  • Fokozott stressztűrés
Juttatások:

Munkavégzés helye:

  • Jászberény

Munkaidő:

  • Heti 40 óra, normál munkarend

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát, a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a betölteni kívánt munkakör megjelölésével és fizetési igény megjelölésével!

Adatkezelési szám: NAIH-106075/2016