www.cvonline.hu

Termelés irányító

  • A hirdetés 902 napja lejárt

Feladatok:

  • Termelés folyamatos fenntartása
  • Gyártási folyamatok szervezése, irányítása
  • Gyártási folyamatok optimalizálása, hatékonyság növelése, fejlesztése.
  • Új termékek üzemesítése és az azokhoz szükséges dokumentációk elkészítése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gyógyszerész vagy vegyészmérnök)
  • min. 5 éves szakmai gyakorlat gyógyszeripari vagy vegyipari környezetben
  • angol nyelvtudás ( önálló kommunikációs szint )
  • jó szervező és kommunikációs képesség

Előny:

  • új termék üzemesítésében, multinacionális vállalatnál terméktranszferben szerzett gyakorlat
  • folyamatmenedzselési tapasztalat

Amit kínálunk:

  • anyagi biztonságot a megélhetéshez
  • szakmai kihívások
  • változatos feladatok
  • családias légkörben történő munkavégzés

Munkavégzés helye: Tiszavasvári

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat Több mint 5 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol