www.cvonline.hu

Termelés- és csomagolóanyag tervező

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1068577

Nemzetközi állategészségügyi partnercégünk számára keresünk munkatársat a Termelési Igazgatóság osztályára az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Adott terület termelésének tervezése
  • Belföldi és export kereskedelmi rendelések kezelése
  • Késztermékek csomagolásának tervezése, félkész termékek allokálása
  • Csomagolóanyagok tervezése, változások nyomon követése (grafikák, látványtervek elkészítése, műszaki paraméterezése)
  • Paraméterek kezelése a cikktörzsben, anyaglistában és műveleti tervben
  • Termelés tényköltségeinek elemzése, szükséges normamódosítások egyeztetése, végrehajtása a JDE-ben, költséghatás elemzés
  • Alapanyagigény megadása/egyeztetése az ellátási osztállyal
  • Készletgazdálkodás, kifutó készletek követése, váltás koordinálása
  • Regisztrációs- és kereskedelmi termékminták kezelése
  • Eseti és havi jelentéshez kimutatások készítése

Elvárások:
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (supply chain-, termelési logisztikai-, csomagolástechnológiai ismeretek)
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás
  • Legalább 1 év termelő vállalatnál szerzett, termelésirányítással kapcsolatos tapasztalat
  • MS Office, Corel Drow felhasználói ismerete

Juttatások:
  • Stabil hátterű, multinacionális munkakörnyezet
  • Hosszú távú lehetőség, azonnali kezdéssel
  • Versenyképes jövedelem (fix bér + Cafeteria)

Előnyök:
  • Egyéb grafikai software ismeretek (Photoshop, Adobe Illustrator, Writer)
  • Integrált vállalatirányítási rendszer alapismeretek (JDE)

  • Amennyiben megfelel mindezen feltételeknek, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, magyar nyelvű önéletrajzát!

Munkavégzés helye:
  • Budapest