www.cvonline.hu

Termelés előkészítő

  • Company_icon Work Force Kft.
  • Location_icon Veszprém
  • Mentés
  • Az álláshirdetés ma lejár

Nemzetközi gyártópartnerünk számára keresünk munkatársat Veszprém megyei üzemükbe az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Vevői megrendelések előkészítése, és kezelése
  • Az elérhető készletek ellenőrzése
  • Munkák ütemezése, egyeztetése a raktár- és műszakvezetőkkel
  • Kiszállítási volumen számítása
  • A szállítási határidők betartásának biztosítása
  • Kapcsolattartás a beszerzéssel, ügyfélszolgálattal és a logisztika különböző területeivel
  • Szerelési megbízások kezelése, ütemezése
  • Logisztikára vonatkozó reklamációk felülvizsgálata

Elvárások:

  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Kiváló német nyelvtudás (angol nyelvtudás előny)
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat előny
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó készség

Amit ajánlunk:

  • Versenyképes bérezés
  • Munkába járási támogatás, vállalati buszjárat
  • Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő, nemzetközi hátterű nagyvállalatnál
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  •          Veszprém megye északi része

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol/német nyelvű fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015.

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés