www.cvonline.hu

Termelés-előkészítő mérnök

  • A hirdetés 589 napja lejárt

A Hübner csoportot 1946-ban alapították Németországban, s most a családi vállalkozás a világon több mint 2200 munkatársat foglalkoztat. Az 1997 óta működő, s ma közel 600 dolgozóval büszkélkedő nyíregyházi gyárunk fő profilja a busz, villamos illetve vasúti szerelvények csuklórészének gyártása illetve különböző gumiipari termékek előállítása.

Vállalatunk nyíregyházi gyáregységébe az alábbi pozícióba keres munkatársat:

Termelés-előkészítő mérnök (CVO_15/07_GU_AV)

(GU: gumiipari termékek gyártása)

Feladatai:

  • Üzemi megrendelések kezelése.
  • Gyártási dokumentációk létrehozása, kezelése és rendszerezése.
  • Kalkulációkon alapuló darabjegyzékek létrehozása és módosítása.
  • Üzemi megbízások kiadása első minta-gyártásra, és szerszámgyártásra.
  • A tervezés-megvalósulás folyamatos nyomon követése, különös tekintettel az időtényezőre és anyagfelhasználásra vonatkozóan.
  • Termelési paraméterek ellenőrzése.
  • Rajzok készítése.

Elvárásaink:

  • Műszaki diploma üzleti ismeretekkel, ideális esetben gépészmérnök.
  • Termékfejlesztésben és termeléstervezésben szerzett jártasság, többéves szakmai tapasztalattal.
  • Aktív német nyelvtudás írásban és szóban.
  • Termelésirányítási rendszer ismerete (SAP).
  • AutoCad rajzolóprogram magabiztos használata.
  • Gumi-illetve műanyagipari területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.
  • Gyártási megrendelések tervezésében szerzett tapasztalat és logikus gondolkodás szintén előnyt jelent.

 Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkahely
  • Versenyképes fizetés és béren kívüli juttatások
  • Kellemes kollégák és környezet

A nyitott pozíciók részletes leírását megtalálják a weblapunkon is:

Link megjelenítése

A fényképes önéletrajzokat a hivatkozási szám feltüntetésével magyar és a kiírás szerint német és/vagy angol nyelven az alábbi email címre várjuk.

Hübner-H

Gumi-és Műanyagipari Kft.

H-4400 Nyíregyháza, Tünde út 11.

Helyek Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Mérnök / Műszaki
Gyártás / Termelés
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német