www.cvonline.hu

TERMELÉS-ELŐKÉSZÍTÉSI VEZETŐ (6126)

  • A hirdetés 1127 napja lejárt

Elvárások:
•Felsőfokú mérnöki, üzemmérnöki végzettség, esetleg technikusi végzettség;
•Termelésirányítási folyamatokban, vagy az ellátási lánc irányításában szerzett gyakorlat;
•Kommunikációképes német nyelvismeret;
•Számítógépes ismeret: Office, adatbázis-kezelés;
•Vezetői-, kapcsolatteremtő-, kommunikációs-, konfliktuskezelői készségek megléte;
•Képes legyen önálló munkavégzésre, kreatív gondolkodásra, tervezésre, irányításra, számonkérésre, más részlegek vezetőivel történő együttműködésre.

Előny:
•Faipari szakképzettség:
•Integrált számítástechnikai rendszerek ismerete.

Megbízónk profilja:
Faipari gyártó cég.

Feladatok:
•Ellátási lánc irányítása és fejlesztése (beszerzés, kapacitástervezés, kiszállítás szervezés, stb.;
•Vevőkkel való kapcsolattartás.
•Kapcsolattartás az üzemekkel és az üzletvezetéssel.
•Faipari technológia és normatechnológia vezetése.
•5 fős csapat irányítása, az adminisztráció megszervezése, irányítása.

Juttatások:
•Megegyezés szerint
•Költségtérítés

Munkavégzés helye:
•Zala megye

Jelentkezési határidő:
•Fényképes önéletrajzokat, 2014. február 21.-ig a pozíció megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Helyek Zala
Kategória -