www.cvonline.hu

Terméktervező

Az Imerys cégcsoport ipari kerámiát gyártó magyarországi leányvállalata munkatársat keres

Terméktervező munkakörbe.

A hirdetésre pályakezdők és tervezés területén szerzett 1-5 év tapasztalattal rendelkező érdeklődők jelentkezését is várjuk.

Feladatok:
A sikeres pályázó feladata lesz a cég által gyártott ipari kerámia termékek

  • 3D–s CAD rendszerrel történő megtervezése,
  • termikus- és mechanikai szimulációja,
  • a legyártásukhoz szükséges dokumentációk elkészítése, és gyártóeszköz tervezés.

Követelmények:

  • gépészmérnöki felsőfokú végzettség,
  • CAD tervező rendszerek valamelyikének ismerete és gyakorlata,
  • angol nyelvismeret (középfokú nyelvvizsga, valós kommunikációs készség írásban és szóban),
  • csapatmunkára való alkalmasság,
  • kreativitás és önálló munkavégzésre való képesség.

Előny:

  • Pro/Engineer ismerete, ezzel szerzett gyakorlat (1-3 év),
  • véges elemes szimulációban szerzett gyakorlat,
  • további nyelvismeret (francia, német vagy spanyol).

Amit kínálunk:

  • a földrajzi régió átlagából kiemelkedő fizetés és juttatások,
  • fiatal, dinamikus mérnök csapatban való munkavégzés,
  • folyamatos szakmai továbbképzési lehetőség.

Helyek Csongrád
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő