www.cvonline.hu

Terméktervező mérnök

  • A hirdetés 487 napja lejárt

Az Adecco a világ vezető nemzetközi hátterű HR-szolgáltatója, autóipari partnere részére munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Feladatok:

·         Termék koncepciók kidolgozásában való részvétel

·         Műanyag illetve fém alkatrészek 3D tervezése, rajzdokumentációk készítése

·         Gyártás támogatása

·         Meglévő konstrukciók jobbítása

·         Részvétel a belső folyamatok optimalizálásában

·         Vevőlátogatásokon való részvétel

Elvárások:

·         Gépészmérnök végzettség

·         Magabiztos angol vagy német nyelvtudás

·         3D tervezőrendszerek ismerete (CATIA V5 vagy Siemens NX )

·         Fröccsöntési, műanyagipari tapasztalat

·         Kreatív, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

·         Versenyképes alapbér és juttatási csomag

·         Szakmai fejlesztés, betanulás tapasztalt kollégáktól

·         Felelősség, kihívást jelentő feladatok

·         Fiatal, dinamikus csapat, motiváló munkahelyi légkör

Munkavégzés helye:

·         Mosonmagyaróvár

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és alkalmasnak érzi magát a pozíció betöltésére, kérem magyar és német nyelvű szakmai önéletrajzát a pozíció megnevezésével küldje a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

Helyek Győr-Moson-Sopron
Kategória Gyártás / Termelés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német