www.cvonline.hu

Terméktervező mérnök (Veszprém)

  • A hirdetés 506 napja lejárt

Német tulajdonban lévő, műanyagiparban tevékenykedő Veszprém megyei megbízó Partnerünk részére keresünk Terméktervező mérnök munkatársat az alábbiak szerint.

Feladatok:

  • Műanyag és alumínium termékek tervezése
  • Megvalósíthatósági analízisek és tesztek elvégzése
  • A szerszámkészítés folyamatának felügyelete a szériagyártásig
  • Az egyes projektszakaszok időpontjainak felügyelete

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Műanyag és/vagy alumínium öntőformák tervezésében szerzett minimum 2-3 éves szakmai tapasztalat
  • Német és angol nyelv tárgyalási szintű ismerete
  • Fröccsöntő szerszámok technológiájának ismerete
  • Utazási hajlandóság

Fényképpel ellátott, kétnyelvű, Word formátumban szerkesztett önéletrajzzal és bérigény feltüntetésével.

A tárgyban kérjük a pozíció pontos megnevezését feltüntetni.

Helyek Veszprém
Kategória Gyártás / Termelés
Mérnök / Műszaki
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő